TEL : 0553 726 56 82  /  0541 854 07 34      |       E-MAİL : info@pilavcimurat.com

 

 

Pilav yaparak giriş yaptığımız yemek sektörü içerisinde, uzman kadromuz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde hizmet kapsamımızı genişletmeyi başardık. Bugün Eyüp/ İstanbul adresinde sürdürmeye devam ettiğimiz yemek hizmetlerimizi, bayilik vererek Türkiye’nin pek çok noktasına taşıma hedefimiz doğrultusunda canla başla çalışmaya devam ediyoruz.

 

Bünyemizde siz değerli müşterilerimiz için verdiğimiz pek çok yemek hizmeti olup, bu hizmetlerin her birine yalnızca bir telefon uzaklıkta olduğunuzu sizlere, hızımız ile hissettiriyoruz. İşimize gösterdiğimiz özen ve yenilikçi tavrımız ile daima en iyi hizmeti sunmak için var gücümüz ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

İnsan sağlığına etki eden en önemli faktör, yediği gıdadır. Bunun bilincinde olarak sürdürdüğümüz yemek hizmetlerimiz, uzman kadromuz aracılığı ile tüm hijyen önlemleri alınarak hazırlanıyor ve sonucunda en kısa sürede sizlere teslim ediliyor.

 

Organizasyonlar En Doyurucu Seçeneği Pilav ile Karşınızdayız!

 

Mevlüt, düğün, sünnet gibi toplu organizasyonlarında misafirlere sunulan menülerin olmaz ise olmaz yemeği pilavdır. Nohutlu, etli ya da isteğe göre sade olarak hazırlanabilen pilavlar hem doyurucu hem de maliyeti düşük olması sebebi ile sıklık ile organizasyon menülerinin içerisinde yer alırlar. Bu noktada onlarca belki de yüzlerce kişiye servis edilecek olan pilavların, en lezzetli ve en hijyenik şekilde hazırlanması oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Pilavcı Murat olarak, yıllardır toptan pilav sektörünün içerisindeyiz. Sektör içi deneyimimiz ve uzman kadromuz sayesinde aldığımız her pilav siparişi için miktarına bakmadan aynı özeni gösterip, aynı lezzete sahip olan kusursuz pilav menüleri hazırlıyoruz. İnternet sitemizde bulunan iletişim kanalları aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve her türlü organizasyonunuz için pilav siparişi verebilirsiniz. Siparişleriniz tereyağının eşsiz lezzeti ile hazırlanacak ve arzu ettiğiniz yere en kısa sürede teslim edilerek, sıcak yemek servisinin yapılması sağlanacak.

 

Siz Mevlüt ile Biz Yemekler ile İlgilenelim!

 

Herhangi bir sebep ile okutulan mevlütler, daima kalabalığın olduğu ve telaşenin bitmediği organizasyonlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Organizasyonunun telaşı içerisinde bir de gelen konuklara günler öncesinden yemek hazırlamak oldukça yorucudur. Bu noktada Pilavcı Murat ekibi olarak bizler, yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle yemek işini sizden devralıyoruz. Bunun için sizin yapmanız gereken tek şey, internet sitemizde bulunan iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak mevlüt pilavı siparişi vermek.

 

 

Mevlüt organizasyonlarınız için verdiğiniz mevlüt pilavı siparişleriniz, uzman kadromuz aracılığı ile hazırlanarak, gerekli kaplara yerleştiriliyor ve en kısa sürede ister adresinize isterseniz de organizasyonunuzun yapıldığı noktaya teslim ediliyor. Sizin yapmanız gereken ise sıcacık teslim aldığınız mevlüt yemeği siparişinizi, gelen konuklarınıza ikram etmek oluyor.

 

Hayır Lokmalarının Vazgeçilmez Adresi Pilavcı Murat ile Sıcacık Lezzetin Tadına Varın!

 

Hayır lokması, gündelik hayatta pek çok sebep ile dağıtılabilen bir gıda türü olarak karşımıza çıkıyor. Kişiler vefat eden yakınları, yeni doğmuş çocukları, adakları, kandil geceleri ya da herhangi bir sebep ile lokma döktürüp, hayrına dağıtmak isteğinde olabiliyorlar. Bu noktada belki de binlerce kişiye ulaşacak olan lokmaların hem hijyenik bir ortamda hazırlanmış olması hem tadının güzel olması hem de sıcak ve hızlı bir şekilde servis edilebiliyor olması, lokma döktürmek isteyen kişinin dikkat etmesi gereken faktörler arasında yer alıyor.

 

Lokma hazırlamanın ve hayır lokması dağıtım eylemenin ne derece önemli olduğunu bilen Pilavcı Murat ekibi, ne amaç için olur ise olsun tüm lokma siparişi taleplerinize gereken özeni göstererek, sizlere ulaştırıyor. Bu iş için özel olarak dizayn etmiş olduğumuz araçlarımız ile hazırlanan lokmaları dağıtmak istediğiniz adreslere anında ulaşıyor ve hayrınızı gerçekleştirmenize aracı oluyoruz.

 

Uzun yıllardır sektörde bulunan firmamız, geldikleri adreslerde lokmaları hızlı ve taze bir şekilde hazırlıyor ve hijyen koşullarına uygun bir şekilde servis ediyor. Size de hayrınızı en uygun koşullarda gerçekleştirmiş olmanın hazzını yaşamak kalıyor.

 

Profesyonel Hizmetin Farkını Yaşayın!

 

Organizasyonlar, düzenlenme amaçları ne olur ise olsun organizasyon sahibi tarafından oldukça önemsenen buluşmalardır. Bu neden ile yüzlerce belki de binlerce kişinin misafir edileceği ortamlarda her şeyin kusursuz bir, önceden belirlenmiş olan bir program doğrultusunda ilerlemesi oldukça önemlidir. Organizasyon içerisinde olması planlanan bir programın aksaması, diğer programların da gecikmesine sebep olacaktır.

 

Doğru planlama, yalnızca işini profesyonel bir şekilde yapan kişiler tarafından yapılabilmektedir. Bu noktada organizasyon yemekleri sektöründe edinmiş olduğumuz uzun zamanlı tecrübe ile Pilavcı Murat olarak, yemek işlerinizi tüm profesyonelliğimiz ile biz devralıyoruz. Düğün, cenaze, sünnet, açılış ve daha pek çok başlık altında düzenlenebilecek olan organizasyonlarınız için nohutlu pilav, tavuklu pilav, yemek menüsü, lokma gibi yemek seçeneklerimiz ile yanınızda oluyor ve organizasyonunuzun yemek bölümünün kusursuz bir plan içerisinde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

 

Pilav, menü, lokma ve bu ürünlerin toplu siparişleri için internet sitemizde bulunan telefon numaralarımız ya da e- mail adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon açıldığından itibaren müşteri memnuniyeti çerçevesinde kurmuş olduğumuz diyaloğun, yemek teslimatından sonrasına kadar aynı şekilde olacağınızdan kuşkunuz olmasın. Bizlerden bir kere hizmet alan tüm müşterilerimizde olduğu gibi sizler de hizmetlerimizin ve kalitemizin müdavimi olacak ve her organizasyonunuzda yanınızda olmamızı isteyeceksiniz.

 

Sağlık Dostu Hijyenik Yemekler ile Misafirlerinizi Ağırlamanın Tadını Çıkarın!

 

En üzüntülü ya da en heyecanlı anlarda destek olmak için gelen misafirlerin en iyi şekilde ağırlanmasının sağlanması, organizasyon sahibi açısından oldukça önemlidir. Türk kültüründe, gelen misafir asla yemek yedirilmeden evden uğurlanmamaktadır. Bu noktada organizasyon telaşesi içerisinde organizasyonunuzun yemek kısmının sekteye uğramaması için bir destek almanız gerekir. Ancak destek alınan kişilerin ya da kurumların her türlü ayrıntıya dikkat edecek profesyonellikte olması, organizasyonun kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi açısından önemlidir.

 

Pilavcı Murat olarak, misafirlerinizi kendi misafirlerimiz olarak görüyor ve organizasyonlarınızda servis edilmek üzere belirlediğiniz yemek menülerimizi en doğru şekilde hazırlıyoruz. Hazırladığımız pilavlarda en doğal tereyağını kullanıyor ve yemeklerimize herhangi bir katkı maddesi eklemiyoruz. Uzman kadromuz sayesinde paketlemesinden, nakliyesine kadar bütün süreçlerde sizlere hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunuyor ve hem sizin hem de misafirlerinizin mutlu olmanızı sağlıyoruz.

 

Organizasyonlarınıza Bir Saat Kala Yanınıza Ulaşan Yemeklerin Rahatlığını Yaşayın!

Organizasyonlar, stresli süreçlere sahiptir. Bu neden ile organizasyonlar için planlanan her adımın, planlanan zaman içerisinde gerçeklemesi önemlidir. Herhangi bir adımın gecikmesi, diğer adımları da etkileyeceği için her şeyin mükemmel bir plan çerçevesinde gerçekleşmesi gerekmektedir.

 

Organizasyonların, dış dünyaya karşı sergilenen duruş açısından da oldukça önemli toplantılar olduğunu bilen ekibimiz, sizleri misafirlerinizin karşısında en iyi ev sahibi konumuna ulaştırmak adına sizden önce çalışmaya başlamaktadır. Siparişinizi aldığımız dakika itibari ile başlayan hummalı çalışmalarımız, siparişin teslimatına kadar sürmektedir. Cenaze, düğün, açılış, sünnet, toplantı ya da herhangi bir amaç ile sipariş etmiş olduğunuz yemekleriniz en doğru şekilde hazırlanarak, arzu ettiğiniz adrese tam bir saat öncesinde teslim edilmektedir. Bulundukları kaplar sayesinde sıcaklıklarını uzun bir süre muhafaza edebilen yemeklerimiz sayesinde organizasyon içerisinde yemek telaşesi yaşamamış olursunuz.

 

 

 

 

İnsanları bir araya getiren ortak eylem yemek yemektir. Kutlamada yasta, her türlü organizasyonda insanlar yemek yemek için ortak noktada buluşurlar. Bu noktada birden fazla kişinin katıldığı organizasyonlarda, her türlü damak zevkine hitap edecek olan lezzetlerin hazırlanması oldukça önemlidir. 

Düğün, nişan, sünnet, cenaze, açılış ve daha pek çok organizasyon için hazırlanan yemeklerin, en steril ve kaliteli malzemeler ile hazırlanması, organizasyon sahibinin itibarını kuvvetlendiren en önemli faktörlerden biridir. Kendi evinde verilen bir davet olmasa da organizasyonların düzenlendiği diğer ortamlarda misafirleri en iyi şekilde ağırlamak hem organizasyon sahibi için hem de ailesi ve yakınları için oldukça önemlidir.

Önemli ve katılımcı sayısı yüksek olacak organizasyonlarda, her tabakta aynı lezzeti tutturmak oldukça zordur. Böyle zamanlar için hazırlanacak olan yemeklerin, işin uzmanları tarafından hazırlanması gerekmektedir. Bu noktada bizler, yemek sektöründe yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübemiz ve ekibimizin profesyonelliği ile müşteri memnuniyeti çerçevesinde hazırlamış olduğumuz yemeklerimiz ile daima sizin yanınızda olduğumuzu gösteriyor ve kalitemizi, etkinliklerinizin her noktasında hissetmenizi sağlıyoruz.

Pilavcı Murat olarak, Avrupa Yakası’nda başlattığımız hizmet serüvenimizi Anadolu Yakası’na ve sonrasında da bayiliklerimiz aracılığı ile tüm Türkiye’ye taşıyarak, ülkenin her noktasına aynı lezzeti ulaştırmayı hedefliyoruz.

Düğün Davetlerinizi Pilavcı Murat Dokunuşu ile Düzenleyin!

Düğünler hem hayatlarını birleştiren iki insan için hem de onların aileleri için oldukça önemli olan organizasyonlardır. Aylar, belki de yıllar önce planlanmaya başlayan düğün organizasyonlarının kusursuz şekilde tamamlanması, hayatında bir daha tekrarı olmayacak olan o günün mükemmel hatırlanması açısından oldukça önemlidir. Bu noktada düğün organizasyonu içerisinde olacak olan bütün hizmetlerin, herhangi bir aksaklığa sebep olmayacak şekilde planlanması gerekmektedir.

 

Pilavcı Murat ekibi olarak bizler, düğün organizasyonlarınızı nerede düzenlerseniz düzenleyin arzu ettiğiniz yerde ve saatte orada olacak ve sizlerin bu mutlu gününü en iyi şekilde tamamlaması için var gücümüzle çalışıyor olacağız. Düğün organizasyonlarınız için toptan pilav siparişi verebilir ve pilavlarınızın içeriğine karar verebilirsiniz. Bünyemizde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yalnızca biri olan pilavı, nohut, sade, dönerli ya da tavuklu olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

Bir Tona Kadar Pilav Teslimi, Pilavcı Murat Farkı ile Kapınızda!

Sektör içerisinde ki tecrübemiz ve yemeklerinizi hazırlayan usta ekibimiz ile bir kilodan bir tona kadar olan bütün pilav siparişlerinizi, her tabakta aynı lezzeti bulacağınız şekilde hazırlıyoruz. Avrupa Yakası ile başladığımız yemek hizmeti serüvenimizi, Anadolu Yakası’nda da sürdürmeye devam ederken, her türlü organizasyonunuz için vereceğiniz pilav siparişlerinizi arzu ettiğiniz noktaya, arzu ettiğiniz saatte teslim ediyoruz. Böylelikle misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı ve yemeklerimizin tatları sayesinde, organizasyonun yemek bölümünden memnun olarak ayrılmasını sağlıyorsunuz. Ayrıca bizi seçerek, yapılan programa olan sadakatimiz sayesinde organizasyonlarınızda herhangi bir aksaklığın yaşanma olasılığının önüne geçmiş oluyorsunuz.

Sünnet Düğünlerinin Vazgeçilmezi Olan Pilavı Bir de Pilavcı Murat Farkı ile Deneyin!

Sünnetler, her anne baba için oldukça önemlidir. Dinin gereği olarak yerine getirilen bu işlemin organizasyon eşliğinde kutlanması, yıllardan beri süregelen bir gelenek haline gelmiştir. Giyimden sofra düzenine kadar her şeyin A’dan Z’ye en iyi olacak şekilde planlandığı bu organizasyonlar için şüphesiz ki en önemli konu başlığı, misafirlere ikram edilecek olan yemek menüsüdür.

Onlarca insanın katılım sağlayacağı sünnet organizasyonları için hazırlanan yemeklerin, profesyonel ellerden çıkması oldukça önemlidir. Bu tarz büyük organizasyonlarda her tabakta aynı lezzetin olması, yalnızca ustaların başarı ile yapabileceği bir marifettir. Bu noktada Pilavcı Murat olarak bizler, yılların tecrübesi ve alanında uzman kadromuz ile en kusursuz yemek menülerini hazırlayarak, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanıza aracılık ediyoruz.

Hazırladığımız menüler içerisinde yer alan pilavları nohutlu, sadece, tavuklu ya da dönerli olarak tercih edebilir, tatlı olarak da profesyonel ellerden çıkan sıcacık lokma tatlısını sünnet menünüze ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu menüleri yalnızca dış mekanlarda kutlama amacı ile düzenlediğiniz sünnet etkinlikleri için değil, sünnetten sonra okutacağınız mevlütler için de oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, internet sitemizde yer alan iletişim kanalları aracılığı ile bizlere ulaşmak ve mevlüt yemeği siparişi vermek.

Siz Mevlütü Okutun, Biz Yemeğini Hazırlayalım!

Kandil, asker uğurlaması, sünnet, hac dönüşü ve daha pek çok amaç ile okutulan mevlütler, dinimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu esnada mevlüt törenlerine davet edilen kişileri en iyi şekilde ağırlamak da ev sahibinin başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Ancak onlarca kişi aynı anda hem ağırlamak hem de herkesin damak zevkine hitap edecek yemeği hazırlamak oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Bu neden ile böyle organizasyonların yapıldığı günlerde, profesyonel ellerden yardım almak hayat kurtarmaktadır.

Pilavcı Murat olarak, önce Avrupa Yakası’nda sonra Anadolu Yakası’nda şimdi ise bayilerimiz aracılığı ile tüm Türkiye’de hazırlıyor olduğumuz mevlüt pilavı hizmetimiz sayesinde, mevlüt etkinliklerinizde daima yanınızdayız. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız ve hem mevlüt öncesi hem de mevlüt esnasında yemeğin nasıl hazırlanacağını, beğenilip beğenilmeyeceğini düşünmemeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. İsterseniz nohutlu, sade, dönerli ya da tavuklu olarak tercih edebileceğiniz pilavlarınızın yanına, lokma tatlısı da ekleyerek bir menü hazırlanmasını sağlayabilir, isterseniz de özel kaplarda sizlere teslim ettiğimiz tereyağlı pilavların hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, her tabakta Pilavcı Murat farkını hissedeceksiniz!

Mevlüt organizasyonlarınız için internet sitemizde bulunan iletişim kanalları aracılığı ile bizlere ulaşabilir, ilgili detaylara beraber karar vererek mevlüt pilavı siparişi verebilirsiniz.

Pilavcı Murat Farkı ile Lokmalarınız Hızla Dökülsün!

Hayır lokması pek çok sebep ile dağıtılabilmektedir. Ancak dağıtılma sebebi ne olur ise olsun, sonucu hayır duası almak ya da adadığımız sebebe hayrımızı ithaf etmektir. Bu noktada belki de yüzlerce kişiye ulaşacak olan lokmaların, herkesin damak tadına uyması, taze olması ve en önemlisi de hijyen kuralları çerçevesinde hazırlanması oldukça önemlidir.

Pilavı Murat ekibi olarak bizler, yalnızca menümüzde bulunan pilav çeşitleri ile değil hazırladığımız lokmalar ile de sektör içerisinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Lokma dökmek amacı ile özel olarak dizayn ettiğimiz araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile istediğiniz adrese geliyor ve lokmaların gözünüzün önünde, taze bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. Her türlü etkinliğiniz için talep ettiğiniz lokmaları, en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırlıyor ve böylelikle sizlerin de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamasını sağlıyoruz.

Organizasyonlarınızda lokma ikram etmek ya da lokma döktürmek için yapmanız gereken, ilgili internet sitemizde bulunan iletişim kanalları aracılığı ile bizlere ulaşmak ve lokma siparişi vermek. Telefonu kapattıktan sonra her şeyin sizin istediğiniz ve planladığınız şekilde gerçekleşeceğine, Pilavcı Murat farkı ile emin olabilirsiniz.

Sıcacık ve Çıtırtılı Lokmalar ile Gerçek Lokmanın Tadına Varacaksınız!

Lokma, kutlamadan yasa her türlü organizasyon menüsünde bulunabilen bir tatlı türüdür. Geniş bir alana hitap eden bu tatlının en iyi şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Bu noktada bizler, talep ettiğiniz iyi lokmayı, organizasyonunuzu gerçekleştireceğiniz noktaya bir saat önce gelerek tüm hazırlıklarımızı tamamlıyor ve lokmaların en sıcak hali ile organizasyona yetişmesini sağlıyoruz.